В Росії “вагнерівцю” доручили створювати загони добровольців

Путін доручив екс-голові штабу терористичного формування “Вагнер” Андрію Трошеву формувати загони добровольців для участі у війні в Україні.

Андрій Трошев – полковник поліції у відставці. У “Вагнері” мав позивний “Сивий”. У 2021 році він потрапив під санкції ЄС.

Після заколоту ватажка бойовиків Прігожина у червні нинішнього року, Трошев разом із іншими “вагнерівцями” брав участь у зустрічі з Путіним. На ній Путін запропонував представникам “Вагнер” кілька варіантів працевлаштування, зокрема, під керівництвом Трошева.

Зараз він працює у міноборони росії. Інститут вивчення війни (ISW) писав, що командири “вагнерівців” звинувачували Трошева у зраді.

До нового збройного формування Трошев почав запрошувати у першу чергу колишніх бойовиків “Вагнера” з різних країн, якій разом із ним покинули групу після повстання Прігожина.

Нагадаємо, росіяни почали використовувати колишніх бойовиків групи “Вагнер” для ведення бойових дій біля міста Бахмут на Донеччині. У британському розвідувальному відомстві вважають, що окупанти, ймовірно, потребують досвіду, який “вагнерівці” отримали у цьому секторі протягом минулої зими. Такі як Трошев добре знають місцевість і тактику українських військових.

Загалом, протягом останніх тижнів до сотні “вагнерівців”, передислокували в Україну. Вони прибували як окремі особи, так і невеликими групами. Бойовики входять у склад різноманітних проросійських підрозділів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.