Окупанти почали залучати “вагнерівців” до бойових дій біля Бахмута – британська розвідка

Росіяни почали використовувати колишніх бойовиків групи “Вагнер” для ведення бойових дій біля міста Бахмут на Донеччині.

У британському розвідувальному відомстві вважають, що окупанти, ймовірно, потребують досвіду, який “вагнерівці” отримали у цьому секторі протягом минулої зими. Вони добре знають місцевість і тактику українських військових.

Загалом, протягом останніх тижнів до сотні “вагнерівців”, передислокували в Україну. Вони прибували як окремі особи, так і невеликими групами. Бойовики входять у склад різноманітних проросійських підрозділів.

Точний їхній статус незрозумілий, але, ймовірно, окремі терористи перейшли до офіційних підрозділів Міністерства оборони росії та інших військових компаній.

Нагадаємо, група бойовиків “Вагнер” залишила фронт в Україні на початку червня. Потім більшість із них взяли участь у невдалому заколоті. У серпні керівництво угрупування загинуло в авіакатастрофі. Після того, очевидно, що їх “військова компанія” припинила існування.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що міністерство внутрішніх справ Великої Британії внесло так звану ПВК “Вагнер” до списку терористичних організацій. Це сталося після того, як кілька днів тому в парламенті було прийнято відповідне рішення, про це повідомляють на офіційному сайті британського уряду.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.