Тайвань презентував перший підводний човен власного виробництва (Відео)

Тайвань презентував перший підводний човен власного виробництва. Вчора судно Nawhal спустили на воду. З жовтня воно буде проходити випробовування в морі.

Човен повністю був сконструйований і виготовлений в Тайвані. Його довжина становить 70 м. Він відноситься до класу суден вагою 2500-3000 тонн. Здатен занурюватися на глибину 420 метрів.

Nawhal має на озброєнні американські торпеди Mk.48 та ракети Harpoon. Човен також може встановлювати морські міни. Інженерну допомогу у будівництві надавали Японія та США.

Очікується, що судно надійде у розпорядження флоту до кінця наступного року. В міноборони країни зазначили, що підводні човни відіграватимуть важливу роль у стримуванні можливого вторгнення Китаю.

Ще один підводний човен Тайвань планує побудувати до 2027 року. Таким чином в країні буде вже чотири субмарини, включаючи дві вже існуючі типу Chien Lung, які були куплені в Нідерландах у 1980-х.

Загалом влада Тайваню замовила своїм суднобудівельникам 10 субмарин.

Нагадаємо, у травні Тайвань додатково закупив у США 18 пускових установок M142 HIMARS. У міністерстві оборони країни кажуть, що планують отримати додаткові HIMARS в рамках проєкту закупівлі систем високоточного вогневого удару великої дальності. З урахуванням цих додаткових систем кількість закуплених HIMARS збільшилась до 29.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.