В Пентагоні заявили про відновлення оборонної промисловості України – Лаплант

Заступник міністра оборони США з питань придбання та забезпечення Вільям Лаплант повідомив про тривалий візит до Європи. Майже два тижні в Брюсселі, посадовець вирішував з європейськими колегами питання відновленням промислової бази України. Про це повідомляє BREAKING DEFENSE.

“Вільям Лаллант  брав участь у засіданні Групи оборонних контрактів України. Там він “повідомив міністрам і старшим посадовцям оборони про глобальні зусилля, спрямовані на спільне розв’язання проблем промислової бази та забезпечення підтримки України”, – йдеться в повідомленні.

“Ми починаємо орієнтуватися на відновлення або будівництво промислової бази в Україні. Цікаво, що вам потрібно робити, коли ви не можете відправити своїх громадян США в країну, щоб устаткувати обладнання. Ми повинні зробити це за допомогою дистанційного обслуговування. Ми повинні робити це іншими способами. І, звісно, українці шалено розвивають виробництво, будь то адитивне чи субтрактивне”, — зазначив Лаплант.

Очікують, що збільшення внутрішнього виробництва в Україні зменшить тиск на західні запаси.

Наразі ж темпи виробництва боєприпасів в Україні та на Заході залишаються недостатніми. Європейський Союз зобов’язався надати Україні 1 млн снарядів протягом року. За більш ніж шість місяців план виконали на 30%

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.