Перед замахом Царьов говорив в ефірі про військові проблеми РФ (Відео)

Перед тим, як у зрадника Олега Царьова стріляли, він спілкувався в телевізійному ефірі з російськими журналістами. У своєму виступі колаборант наводив “незручні” для Кремля факти про армію і політичне становище рф.

В день замаху зрадник Царьов збирався провести “важливу відео конференцію”. Перед цим він наказав усім працівникам санаторію в Ялті, де перебував на той час, піти додому.

Тобто промова, що потрапила в ефір була відзнята, або записана 26 жовтня, після 18.00.

За кілька днів до того скандальний політик їздив у відрядження до Москви й повернувся 25 жовтня. У своєму виступі екснардеп говорив про те, що “росія взяла Крим і втратила всю Україну”, а “Попереду дуже невиразні часи”.

“Росія вступила в цю війну як друга армія світу – виявилося, що це не друга армія світу. Виявилося, у нас того немає, того немає, зв’язку немає, безпілотників немає, гинуть люди з обох боків, це все не закінчується. Досі погано уявляю, щоб ми могли захопити якийсь обласний центр”, – сказав Царьов. 

В ефірі він також зазначив, що росії навряд чи вдасться зробити якийсь потужний стратегічний прорив. Замах на зрадника здійснили вночі, після того, як він залишив усі ці коментарі для російського телебачення.

Наразі стан Царьова тяжкий

Нині, за даними російських Telegram-каналів, стан колаборанта тяжкий. Попри це зрадник перебуває під пильним наглядом ФСБ.

“Зараз навколо його палати посилена охорона – працюють співробітники ФСБ. Про те, що сьогодні вночі на території санаторію ім. Кірова в центрі Ялти на Царьова було скоєно замах зовсім недавно розповіли його дружині”, – йдеться у повідомленні каналу Mash.

Водночас ФСБ заявило, що за фактом нападу на Царьова порушено справу про замах на життя державного діяча. Ведеться слідство.

Нагадаємо, рік тому, а саме 9 листопада, ймовірніше, було ліквідовано колаборанта і зрадника Кирила Стремоусова.

А близько половини року тому СБУ затримала Олександра Ємельянова – одеського поплічника колаборанта Стремоусова.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.