В Німеччині 70 українських військових завершили підготовку на ЗРК Patriot

В Німеччині група із 70 українських військових пройшла навчання на зенітно-ракетних комплексах Patriot. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Про завершення підготовки вчора повідомив командувач багатонаціонального тренувального командування генерал-лейтенант Андреас Марлов.

Навчання пройшли солдати і офіцери. Курс підготовки на одній із баз військово-повітряних сил Німеччини тривав більше шести тижнів.

У навчаннях брали участь досвідчені українські офіцери, які мають великий досвід служби в силах протиповітряної оборони. Багато хто з них працював з радянськими системами С-300.

Керівники навчання запевнили, що українці досягнули такого рівня компетенції, який дозволить успішно виконувати бойові завдання на ЗРК Patriot.

Попри те, що цьому американському ЗРК вже близько 40 років, його новітні модифікації здатні збивати балістичні ракети (включно з “Іскандерами”, якими рф атакує Україну), а також “Кинджали” (гіперзвукова авіаційна ракета РФ) та “Циркони” (гіперзвукова протикорабельна ракета РФ).

Нещодавно біля Києва було також зафіксовано збиття із Patriot російської балістичної ракети. Балістика летить надзвичайно швидко. Радіолокаційно вона не так помітна, як крилаті ракети. До балістики відносять ракети С-300, С-400, “Іскандер-М” та “Кинджал”.

Нагадаємо, що перший комплекс Patriot Україна отримала від Німеччини у квітні. Передача ЗРК відбулася після навчання українських операторів, які стартували на початку лютого.

У листопаді стало відомо, що Україні скоро отримає ще один зенітно-рекетний комплекс Patriot від Німеччини. Він стане третім в Україні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.