На Закарпатті воєнкоми витягнули водія з вантажівки і відправили до навчального центру

У місті Хуст на Закарпатті співробітники місцевого ТЦК і СП на блокпосту зупинили вантажну машину, схопили водія і відправили у навчальний центр на Рівненщині.

Про це Facebook повідомив власник фермерського господарства, військовослужбовець і водій місії “На щиті” Олексій Кушнаренко. Затриманий воєнкомами водій працював у його господарстві.

Водія силоміць відвезли до місцевого військкомату. Там впродовж години провели медкомісію і визнали придатним до військової служби.

Олексій Кушнаренко повідомив, що його колега не мав на меті ухилятися. При потребі, пішов би служити. Вчинок воєнкомів не розуміє, бо машина з вантажем залишилася на дорозі, без нагляду. Техпаспорт і ключі від вантажівки залишилися в поліції.

Власник вантажівки назвав такі дії представників ТЦК шкідництвом, яке відштовхує українців до мобілізації.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що у соцмережах з’явилося відео на якому люди у військовій формі силоміць заштовхують до машини чоловіка. Події відбувалися у селищі Глибока Чернівецької області.

Державне Бюро Розслідувань зареєструвало кримінальне провадження за фактом скандальної поведінки працівників одного з районних ТЦК та СП на Буковині. Про це йшлося у відповіді, яку отримав “Військовий кур’єр” на свій запит.

Також виданню вдалося з’ясувати, що начальник Чернівецького обласного ТЦК та СП – полковник Ігор Сорокопуд задекларував численне майно (квартири, дорогі авто та готівку) походження яких він відмовився пояснити.

Згодом, Ігор Сорокопуд пішов з посади начальника Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомила пресслужба установи.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.