Президент України та генсек НАТО обговорили підсилення української ППО (Відео)

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом. Зустріч відбулась в рамках Всесвітнього економічного форуму у Давосі у Швейцарії. Обговорення питань оборони України розпочали з можливостей підсилення української ППО.

“Розпочав роботу в Давосі із зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Обговорили багато важливих питань”, – написав Президент України.

За інформацією лідера країни, в розмові з генсеком йшлося про подальше підсилення української ППО. Окрім того, обговорили оборонні потреби держави відповідно до ситуації на полі бою, підготовку чергового саміту НАТО у Вашингтоні.


Серед важливих питань також робота з партнерами над двосторонніми безпековими угодами в межах декларації G7, які діятимуть до вступу України до НАТО.

“Президент розповів про продовження роботи над аналогічними документами з іншими партнерами й наголосив на важливості невідкладного підписання таких угод, які діятимуть до вступу України в НАТО”, – повідомили у пресслужбі Зеленського.

Нагадаємо, наразі таку безпекову угоду підписали Україна та Велика Британія.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.