Український дрон спалив заповнену вибухівкою російську систему розмінування УР-77 (Відео)

Воїни 79-ї окремої десантно-штурмової бригади знищили російську систему розмінування УР-77 “Метеорит” біля Мар’їнки на Донеччині.

Установку підірвали влучним кидком гранати з дрону. Машина, ймовірно, прямувала виконувати завдання, бо була заповнена вибухівкою. Вона здетонувала і рознесла установку на друзки. На її місці залишились тільки сліди потужного вибуху.

Відео успішної роботи військові опублікували у соцмережах.

Самохідна легкоброньована гусенична плаваюча установка розмінування УР-77 “Метеорит” призначена для створення проходів у мінних полях шириною 6-15 метрів. Для цього установка оснащена зарядами довжиною до 97 м., які схожі на пожежний шланг. Ці заряди закидають за допомогою реактивних ракет на відстань 300-500 м.

Військові ще називають установку “Змій Горинич”.

Під час широкомасштабного вторгнення в Україну були випадки, коли окупанти руйнували за допомогою вибухівки з УР-77 цивільні будівлі.

Українські захисники ефективно використовують цю машину для пророблення проходів у щільних мінних полях, які влаштували окупанти вздовж лінії фронту. Для цього також використовують подібну за принципом дії американську установку M58 MICLIC.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.