Український десантник збив із автомата п’ять ворожих дронів (Фото)

На Донеччині молодший сержант 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ із автомата збив п’ять російських безпілотників: чотири дрони-камікадзе і БпЛА типу Mavic зі скидом. Про це написали на сторінці бригади у Фейсбуці.

Згадані цілі уразив протягом кількох днів, коли ворог став атакувати позиції дронами-камікадзе. Сержант, якого звуть Дмитром, вирішив припинити безкарні дії противника. Він визначив маршрут прольоту FPV-дронів, підготував зброю і почав очікувати на появу БпЛА.

Почувши звук ворожого безпілотника Дмитро виліз на бруствер шанцю, щоб привернути увагу оператора дрону до себе. Коли БпЛА помітив ціль і розпочав атаку на десантника, той двома пострілами з автомата збив його.

“Я чітко розумів усі ризики, пов’язані з цим варінтом двобою. Якби я схибив, то шансів вціліти у мене не залишалось. Але я був впевненим у собі, адже завжди добре стріляв і до того ж гарно підготувався”, – пояснює свої дії вправний стрілець.

Щоб підвищити свої шанси, боєць стріляв з автомату, обладнаного оптичним прицілом.З його допомогою легше було влучити у дрон-камікадзе.

Після першої вдалого “полювання” на БпЛА, відбулось ще три – ворог направляв свої FPV-дрони на позицію, а вправний десантник їх збивав.

Після втрати чотирьох дронів-камікадзе, окупанти відправили на полювання за вправним стрілком Mavic зі скидом-гранатою. Утім, Дмитро влучив і в нього.

“Я не примушую своїх бійців до таких дій. Вони є дуже небезпечними – з дронами-камікадзе потрібно боротися за допомогою РЕБу. Водночас можу відзначити вправність воїна. Він діяв мужньо і рішуче – як і належить десантнику”, – прокоментував вчинок командир підрозділу 79-ї ОДШБр.

Нагадаємо, український військовий із дробовика збив FPV-дрон окупантів неподалік від фронту. Безпілотник летів у напрямку захисника, ймовірно, щоб уразити його.

Росіяни використовують безпілотники для атак позицій Сил оборони України все частіше. Тому постає проблема захисту від них. Одним із варіантів стало використання дробовиків, пострілом із яких можна уразити більшу площу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.