Українські військові показали тліючі залишки двох російських ЗРК С-400 “Тріумф” (Відео)

Дві російські пускові установки 5П85СМ2-01 ЗРК С-400 “Тріумф” знищили українські військові поблизу Дебальцевого на Донеччині. Ураження відбулося у липні, але кадри тліючої техніки з’явилися тільки зараз.

Відео українські військові опублікували у мережі.

С-400 “Тріумф” – це російський комплекс ППО нового покоління, що має великий радіус дії. Він створений для ураження всіх сучасних літаків-розвідників, літаків стратегічної та тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей, встановлювачів перешкод та літаків радіолокаційного дозору.

Контрактна вартість одного дивізіону із чотирьох машин зенітного ракетного комплексу С-400 становить близько $1,25 млрд. Окупанти мають на своєму озброєнні обмежену кількість такої зброї. Тож втрата суттєво зменшила потенціал протиповітряної оборони ворога.

Нагадаємо, нещодавно поблизу Тарханкутського мису в тимчасово окупованому Криму вибух знищив російську зенітно-ракетну систему С-400 “Тріумф”. Здалека було видно, як у ЗРК детонували ракети. Особовий склад тамтешніх військових об’єктів поніс суттєві втрати. Місцеві повідомляють про велику кількість автомобілів швидкої допомоги, що виїхали з Тарханкутського мису до Севастополя.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.