ДБР розслідує побиття чоловіка службовцями ТЦК на Львівщині

Державне Бюро Розслідувань зареєструвало кримінальне провадження за фактом знущань над людиною у Самбірському РТЦК на Львівщині. Про це заявили в управлінні зв’язків з громадськістю ДБР.

Нагадаємо, сьогодні “Військовий Кур’єр” оприлюднив відео на якому один зі службовців Самбірського центру комплектування б’є чоловіка руками і ногами та погрожує йому пістолетом. “Я тебе тут закопаю нах*й і тебе ніхто не знайде!” – каже воєнком, завдаючи удари потерпілому.

Далі на відео чоловік повідомляє, що його шостий день утримують у стінах ТЦК, постійно завдаючи побої і погрожуючи. Також він демонструє на відео наслідки побиття працівниками військкомату, зокрема, сліди крові на стіні та на тілі.

У свою чергу Львівський обласний ТЦК та СП оприлюднив заяву, у якому визнав факт побиття і пообіцяв провести перевірку події. А також, заявив про відсторонення службовців, які “засвітилися” на відео.

Раніше “Військовий Кур’єр” повідомляв, що проти працівників одного з військкоматів у Чернівецькій області у ДБР розпочате кримінальне провадження. Причиною стало відео, на якому працівники ТЦК б’ють та викрадають людину.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.