Українські Мі-24 на дуже малій висоті залетіли на передову і атакували ворогів (Відео)

Пара українських ударних вертольотів Мі-24 на дуже малій висоті залетіли на передові позиції ЗСУ. Звідти відстрілялися по ворогах некерованими ракетами.

Гелікоптери здійснили атаку пролітаючи над головами українських захисників, які знаходились в окопах. Військові зняли вертольоти на відео, яке опублікували у соцмережах.

Збройні сили України мають досить велику кількість гелікоптерів Мі-24, які перейшли у спадок від радянської армії. Їх модернізували до якісно нового рівня. Таким чином з’явилися гелікоптери Мі-24П і Мі-24ПУ1.

У них замінили застарілі двигуни на сучасні газотурбінні силові установки українського виробництва ТВ3-117ВМА-СБМ1В. Суттєво допрацьовали та встановили нові системи керування озброєнням, що в рази підвищило ефективність гелікоптера в бою.

Нагадаємо, у липні дослідницький проект Oryx повідомив, що Польща передала Україні 12 ударних гелікоптерів Мі-24. Аналітики зібрали інформацію про це на основі відкритих даних, хоча, офіційно про передачу гелікоптерів не повідомлялося. У соціальних мережах також з’являлося відео з Польщі, де вантажівки везуть ударні гелікоптери, у напрямку українського кордону.

Згодом, з’явилося відео, де українські ударні вертольоти Мі-24П знищують російські позиції на фронті американськими 70-мм некерованими ракетами Hydra. У ЗСУ модифікували гелікоптер радянської розробки та інтегрували у нього американські ракети Hydra 70.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.