Українські ударні вертольоти Мі-24П знищують росіян 70-мм некерованими ракетами Hydra (Відео)

Українські ударні вертольоти Мі-24П знищують російські позиції на фронті американськими 70-мм некерованими ракетами Hydra.

У ЗСУ модифікували гелікоптер радянської розробки та інтегрували у нього американські ракети Hydra 70.

Про це свідчить відео, яке оприлюднили бійці ЗСУ. На ньому видно запуск авіаційних ракет з 19-зарядної пускової установки M261, яка встановлена на пілон гелікоптера.

Ракети Hydra 70 використовують для ураження техніки та живої сили ворога  за допомогою стрільби з кабрування – гелікоптер задирає ніс і з підвішених на бортах блоків вилітає кілька десятків некерованих снарядів.

Їх ефективна дальність при стрільбі у такому режимі сягає 3-4 кілометрів. Це залежить від модифікації ракети, швидкості та висоти польоту гелікоптера.

Hydra — це модульний боєприпас, який може мати різні бойові частини. Бувають фугасні боєприпас, бойові частини з металевими дротиками й бронетанкові.

США передали Україні понад 7 тисяч авіаційних ракет. Вперше про її передачу в рамках військової допомоги стало відомо в травні цього року. 

Нагадаємо, у липні дослідницький проект Oryx повідомляв, що Польща передала Україні 12 ударних гелікоптерів Мі-24. Аналітики зібрали інформацію про це на основі відкритих даних, хоча, офіційно про передачу гелікоптерів не повідомлялося.

У соціальних мережах також з’являлося відео з Польщі, де вантажівки везуть ударні гелікоптери, у напрямку українського кордону.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.