Український танк підкрався до ворожого Т-72 і знищив разом з екіпажем (Відео)

Танкісти 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ на своєму Т-64БВ змогли підкрастись до ворожого Т-72Б3 і знищити його разом з екіпажем.

Уразили російський танк у Запорізькій області.

Відео своєї роботи українські військові опублікували у мережі.

Модернізовані Т-64БВ стали надходити до Збройних сил України в квітні-травні 2017 року. Їх обладнали українськими прицілами нічного бачення ТПН-1-ТПВ. Тепловізійні пристрої танка не вимагали змін у конструкції, їх встановлювали на штатні кріплення та підключали до електричної мережі танка без змін.

Прилади командира та навідника Т-64БВ інтегровані до системи керування вогню. Завдяки цьому можна виявляти, розпізнавати та знищувати противника на відстані більше 1,5 км.

На модернізовані танки були встановлені нові цифрові радіостанції “Либідь К-2РБ”, які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв’язок на дистанції до 70 кілометрів. Ці радіостанції були виготовлені на київському підприємстві “Доля і Ко. Лтд”.

З’явилась також система супутникової навігації СН-4215, яку створили на основі досвіду експлуатації СН-3210 для встановлення на рухомих об’єктах наземної рухомої техніки. Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі онлайн обмінюватись надійно зашифрованими даними. Інформація про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Нагадаємо, на днях українські танкісти почали використовувати німецькі Leopard 1A5 з нових поставок. Один із таких танків сфотографували біля лінії фронту. На машину вже нанесли знаки у вигляді хрестів, які характерні для української наземної військової техніки.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.