Українські пілоти показали, як проходять адаптацію до польотів на F-16 (Відео)

Українські пілоти проходять адаптацію до польотів на американських винищувачах F-16. Роблять це у вільний час, коли не має бойових завдань та потреби виконувати вильоти для захисту неба від ворожих цілей.

Пілоти знайомляться з кабіною F-16, використовуючи тренажер з технологією віртуальної реальності. У ньому запрограмована карта території України, тому льотчики виконують місії у максимально реалістичних умовах, літають над знайомими ландшафтами.

Тренуються не лише поодинці, а виконують віртуальні завдання у складі пари, ланки та ескадрильї. При цьому, вони знаходяться у різних регіонах нашої держави. Підтримують зв’язок за допомогою мережі.

Відео, яке зняли під час такої адаптації, Повітряні сили ЗСУ опублікували у мережі.

Нагадаємо, вчора міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила, що терміни надходження винищувачів F-16 з Нідерландів до України залежать від переходу європейської коаліції на новіші літаки F-35. Очікується, що це станеться протягом 6-8 місяців.

“Ми здійснюємо перехід на F-35, – пояснила Оллонгрен. – Саме тому ми маємо можливість поставити українцям F-16. Разом із нами на новіші літаки переходять Норвегія та Данія. Це потребує трохи часу. Відразу після завершення цього процесу, F-16 відправимо в Україну”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.