В “Шахедах”, які атакували Україну, виявили 52 компоненти від західних компаній

Безпілотники-камікадзе “Шахед-131”, якими росіяни протягом останнього часу атакували українські міста, були оснащені 52 компонентами від компаній з Європи, США та Японії. Про це йдеться в документі під назвою “Шквал смертей”, який Київ розіслав урядам G7.

У звіті на 47 сторінках описані докази використання у “Шахедах” західних технологій. За попередні три місяці було здійснено понад 600 рейдів на місця, які були уражені “Шахедами”. Повсюди були виявлені компоненти від західних компаній. Про це повідомляє The Guardian.

Загалом, мова йде про 52 електричні компоненти, які були знайдені в безпілотнику “Шахед-131” і 57 складових – в моделі “Шахед-136”.

П’ять європейських фірм, включаючи польську дочірню компанію британської транснаціональної корпорації, названі оригінальними виробниками ідентифікованих компонентів.

Серед інших виробників, компанії зі штаб-квартирами в країнах санкційної коаліції: США, Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Канаді, Японії та Польщі.

Виходячи з цього, Україна, серед іншого, пропонує союзникам завдавати ударів по заводах з виробництва дронів в Ірані, Сирії та потенційному виробничому майданчику у рф, сказано в документі. Тому Київ просить у партнерів для ударів ракети дальнього радіуса дії.

Нагадаємо, вчора румунські працівники поромної переправи, яка функціонує на Дунаї, зняли вибух російського БПЛА. Безпілотник окупантів впав поряд з пунктом пропуску Орлівка-Ісакча, в районі Ізмаїла. Відео вибуху опублікувли у мережі.

Останнім часом почастішали атаки ворожих БПЛА “Шахед-131” саме на припортову інфраструктуру на Одещині. Позаминулої ночі було пошкоджено будівлю пункту пропуску, складські приміщення, близько 30 вантажівок, 6 причепів в Ізмаїльському районі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.