Українські морпіхи завершили десантні навчання у Великій Британії (Відео)

Близько 1000 морських піхотинців ЗСУ пройшли спеціальний курс підготовки під керівництвом Королівських морпіхів та спецпризначенців британських Сухопутних військ.

Відео з навчань опублікував Генштаб ЗСУ.

За цей піврічний курс українські бійці освоювали десантні операції на малих човнах, висадки на узбережжі, планування та проведення рейдових операцій, застосування ПТРК NLAW, ПЗРК Stinger, мінометів, безпілотників для розвідки, а також знищення “зубів дракона” за допомогою вибухівки та багато інших аспектів ведення бойових дій.

“Велика Британія очолює підготовку Збройних Сил України, забезпечуючи сучасну підготовку у веденні бою для понад 20 тис. новобранців українських Сухопутних військ в рамках операції Interflex. Програма підготовки, яку провели елітні британські спецпризначенці, допоможе Україні розбудувати власну морську піхоту та розширити можливості дій на воді”, — сказав міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

Раніше «Військовий кур’єр» писав, що українські пілоти можуть завершити навчання на F-16 у лютому. Тоді вони будуть готові використовувати американські винищувачі у бойових діях.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.