Китай обмежив поставки дронів до Росії

В росії виник дефіцит дронів та комплектуючих до них. Це сталося через заборону Китаю постачати до росії безпілотники для військових цілей. Про це повідомляє російське видання «Комерсант» з посиланням на учасників ринку. Міністерство торгівлі Китаю з 1 вересня запровадило експортне обмеження щодо безпілотних літальних апаратів високої потужності, які можуть бути використані у військових цілях.

Через це до росії припинилися постачання дронів вагою від 4 кг або максимальною злітною масою від 7 кг із тривалістю польоту понад 30 хвилин. Також під заборону потрапили безпілотники, здатні “нести вантаж із функцією скидання або з можливістю закріплення такого пристрою”.

За словами учасників ринку, заборона влади КНР на експорт до росії дронів для військових цілей фактично призвела до призупинення постачання навіть тієї продукції, яка не підпадає під введені обмеження.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що окупанти використовують на фронті китайські міни. Українські військові знайшли на позиціях росіян 60-мм мінометні міни Туре 27. Їх виробляють у Китаї.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.