Росія використовує елітних десантників як лінійну піхоту – британська розвідка

За останні два тижні росія ще більше посилила 58-му загальновійськову армію додатковими підрозділами повітрянодесантних військ на Оріхівському напрямку в Запорізькій області. Про це у щоденному зведенні повідомляє британська розвідка.

Протягом усієї війни російське командування намагалося відродити повітрянодесантні війська як високомобільну ударну силу для наступальних операцій. Проте десантників знову використовують як лінійну піхоту для посилення перенавантажених наземних сил. На думку розвідувального відомства така ситуація, буде розглядатися десантниками як вкрай незадовільна.

Загалом щонайменше 5 полків повітрянодесантних військ, укомплектованих 7-ю та 76-ю дивізіями, зосереджені зараз в межах кількох кілометрів від села Роботине. У повному складі така сила повинна складати близько 10 тисяч елітних десантників. Проте наразі майже всім одиницям, ймовірно, замало сил.

Нагадаємо, під час боїв за Андріївку ЗСУ ліквідували командира 31-ї десантно-штурмової бригади збройних сил РФ, полковника Андрія Кондрашкіна.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.