Знищення корабля “Новочеркаськ” – це удар по логістиці РФ

Москва планувала використовувати “Новочеркаськ” для десантних операцій, як і інші подібні кораблі, кількість яких збільшили у чорному морі. Але у нинішній ситуації знищення корабля – це передусім удар по логістиці. Вважають британські аналітики.

“Дані з відкритих джерел свідчать про високу ймовірність того, що судно перевозило вибухонебезпечний вантаж, коли в нього влучили, що спричинило потужну вторинну детонацію”, – йдеться в огляді.

Це вже третій знищений великий десантний корабель рф у Чорному морі. Перед війною загарбники збиралися використовувати їх за призначенням. Згодом ці функції розширили. Нині знищення корабля – це передусім удар по логістиці.

“Із затягуванням війни кораблі все частіше використовуються для надання логістичної підтримки. Це важлива роль, оскільки вона посилює життєво важливе і відносно крихке автомобільне і залізничне сполучення Кримського мосту, що з’єднує Крим з Росією”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, великий десантний корабель класу “Ропуха” ВМФ росії “Новочеркаськ” був повністю знищений в результаті українського удару, коли перебував у порту Феодосії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.