Російський політолог, який закликав завдати ядерного удару по Європі має нерухомість у Венеції (Фото)

Так званий політолог Сергій Караганов, який закликав російську владу завдати “превентивного ядерного удару” по Європі, виявився власником двоповерхової квартири у Венеції. Про це повідомило видання “Проект”.

Нерухомість записана на самого Караганова та його дружину Катерину Караганову-Милославську. Йдеться про квартиру площею 84 квадратних метрів, що знаходиться в туристичному районі Кастелло. 

Проте прямо користуватися квартирою Караганов тепер не зможе. Після публікації статті, де він пропонував скинути ядерну бомбу на Європу, Євросоюз запровадив проти нього персональні санкції.

“Втім це не заважає кремлівському політологу отримувати прибуток від здачі нерухомості у Венеції. Поруч із квартирою розміщена табличка з прізвищем Караганова, а дверні дзвінки мають реєстраційний номер, який говорить про те, що нерухомість здається в оренду туристам”, – йдеться у повідомленні.

Караганов – почесний голова Ради із зовнішньої та оборонної політики, один із засновників Валдайського клубу, на якому російський диктатор зустрічається з іноземними експертами.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що російська суперзброя – ракети Кинджал”, не виправдовує себе в Україні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.