Російська суперзброя не виправдовує себе в Україні – британська розвідка

Ракета “Кинджал” – “суперзброя”, що за заявами російського диктатора, відіграє ключову роль у стратегії Кремля. Проте українська система ППО може успішно впоратися з цими загрозами. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Відповідно до огляду британської розвідки, росія вперше із серпня 2023 року використала для ударів по Україні аеробалістичну ракету “Кинджал”. Було здійснено щонайменше один пуск по центральній частині України. Ймовірно, з метою нападу на військовий аеродром.

Згідно зі звітами аналітиків, ракета “Кинджал” входить до низки шести видів, класифікованих як суперзброя, оголошених російським диктатором у 2018 році, і призначена для ключової ролі в майбутній військовій стратегії Росії. У поточному конфлікті з Україною Росія зберігає цю зброю для нападу на об’єкти, які вона вважає важливими й добре захищеними.

Раніше росія вже застосовувала “Кинджали”.

“Багато із запусків, ймовірно, не досягли намічених цілей, тоді як Україні також вдалося перехопити атаки цієї нібито “непереможної” системи”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.