У Росії затримано репортера Wall Street Journal

Журналіста американського видання Wall Street Journal Евана Гершковіча сьогодні затримало російське ФСБ у Єкатеринбурзі. Російські спецслужби повідомили, що Гершковіча підозрюють у «шпигунстві» та зборі інформації про підприємства російського ВПК. Втім, як повідомила редакція видання, журналіст готував матеріал про бійців ПВК «Вагнер». Держдепартамент США наразі намагається зв’язатися з російським МЗС для з’ясування ситуації.

Еван Гершковіч – репортер WSJ

Нагадаємо, раніше американське правосуддя видало ордер на арешт Артема Усса – сина впливового російського чиновника, губернатора Красноярського краю – Олександра Усса. Сина російського можновладця американські прокурори підозрюють у відмиванні гроші та оборудках з підсанкційними товарами, зокрема, постачанні заборонених компонентів електроніки для російського ВПК.

Артем Усс – син губернатора Красноярського краю рф

Усс-молодший на момент видачі ордера американським судом знаходився в Італії, де було прийнято рішення про його депортацію до США. Втім, син російського чиновника не став чекати депортації, а втік з-під домашнього арешту в Мілані. Наразі його розшукує італійська поліція.