У російських “Ланцетах” знайшли деталі чеського виробництва (Фото)

Бійці Збройних сил України знайшли серед уламків російського дрона-камікадзе “Ланцет” деталі вироблені чеською компанією “Model Motors”.

Фото з маркуванням мотора у мережу виклав військовий 93 бригади.

За його словами, росіяни вирішили “приховати” маркування і просто обклеїли мотор шаром армованого скотчу. Натомість здерши його, бійці помітили напис “Model Motors” з припискою “MADE IN CZECH REBUBLIC”, що означає “виготовлено в Чехії”. 

Військовий підкреслив, що російські “Ланцети” доставляють ЗСУ чимало проблем на передовій. 

Компанія Model Motors зареєстрована в Чехії та спеціалізується на виробництві електродвигунів. Її представники переконують, що Model Motors ніколи не співпрацювала з РФ. 

Про це написав користувач із Чехії з ніком Vozím drony na Ukrajinu. За його словами, він зв’язався з виробником моторів і той пояснив, що Model Motors вже рік не виробляє таких двигунів. 

Листування користувача “Vozím drony na Ukrajinu” з чеською компанією Model Motors

Водночас у компанії допускають, що росія могла отримати двигуни через треті країни, оскільки їхні двигуни експортуються по всьому світу.

Керівництво компанії запевняє, що наразі співпрацює із владою Чехії, аби з’ясувати, як саме ці двигуни могли потрапити до рф. 

Нагадаємо, що у російських “Шахедах” знайшли рештки ірландських карбюраторів, які як виявилось використовують у цих дронах-камікадзе.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.