У російських «Шахедах» знайшли деталі, виготовлені у ЄС (фото)

У безпілотниках-камікадзе «Шахед», якими росіяни атакують мирні українські міста, є деталі з країн Євросоюзу. Зокрема, в останніх «Шахедах» знайдено карбюратори Tillotson HS 4C виробництва Ірландії. Ці компоненти, за даними «Військового Кур’єра» знайдені експертами у «Шахедах», якими росіяни 14 липня атакували Кривий Ріг.

Також, саме такий карбюратор Tillotson HS 4C було знайдено і у збитому «Шахеді», який цієї ночі атакував Миколаїв:

Як повідомили «Військовому Кур’єру» експерти у сфері протиповітряної оборони, ірландські карбюратори Tillotson HS 4C і раніше використовувалися при виробництві «Шахедів» у Ірані. Втім, через те, що маркування на них наносилося лазером, росіяни легко його стирали за допомогою шліфувальної машини.

У останніх партіях «Шахедів», виготовлених вже у росії, використовуються ірландські карбюратори більш старих моделей. Маркування на них нанесено штамповкою, і стерти його неможливо. Відтак, окупанти вже не замітають сліди при використанні цих компонентів, виготовлених у ЄС.

Відтак, використання окупантами деталей з Євросоюзу знову ставить питання про посилення санкцій проти ВПК держави-агресора.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.