У Південній Кореї судять генерала за політичне втручання

Колишнього військового командувача офіційно звинуватили у зловживанні владою та намірах запровадити воєнний стан у Південній Кореї.

Повідомляється, що очільник нині неіснуючого Командування оборони і безпеки Чо Хьон-чун віддавав накази своїм підлеглим готувати матеріали, влаштовувати мітинги та запускати рекламу на користь екс-очільниці Південної Кореї Пак Кин Хе.

Наразі південнокорейська прокуратура зосереджується на звинуваченні у розробці плану із запровадження воєнного стану в країні. За попередніми даними Чо Хьон-чун у лютому 2017 року доручив оперативній групі розробити можливі сценарії розгону демонстрантів. Генерал планував застосувати понад 6 тис. військовослужбовців, 200 танків та 550 бойових броньованих машин проти опонентів президентки Пак Кин Хе.

Генерал-полковник до недавнього часу перебував у США і повернувся до Південної Кореї добровільно, щоб “розповісти правду”. Йдеться про політичний скандал 2016 року та протести в результаті яких президентку Пак Кин Хе було усунуто з посади шляхом імпічменту.

Нагадаємо, що екс-очільника Мавританії судять за корупцію.