У одній з частин Нацгвардії зіпсувалося понад 8 тон м’яса (Фото)

У військовій частині Національної гвардії України, яка розташована на Івано-Франківщині, зіпсувалося 8 400 кілограмів яловичини. Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Як виявилося, м’ясо зіпсувалося через халатність штаб-сержантки – начальниці продовольчих складів взводу матеріально-технічного забезпечення. Жінка не вмикала холодильне обладнання, через що, тони яловичини, які зберігалися на складі просто почали гнити.

За фактом недбалого ставлення до військової служби (ч.4 ст.425 Кримінального кодексу України) щодо військовослужбовиці порушено кримінальне провадження. Їй загрожує від 5 до 8 років ув’язнення. Сума збитків, завдана державі, становить понад 1 мільйон гривень. Втім, винуватиця, за даними слідства, легко і невимушено погодилася відшкодувати мільйон завданих збитків в обмін на закриття кримінального провадження.

Нагадаємо, суму місячного грошового забезпечення військовослужбовців, ви можете порахувати на нашому сайті, за цим посиланням.