У Москві бояться, що “вагнерівці” можуть підірвати Кримський міст — Daily Mail

У Кремлі занепокоєні, що “вагнерівці”, які не задоволені “угодою” Пригожина з міноборони рф можуть підірвати Кримський міст.

Про це повідомляє британське видання Daily Mail. Журналісти пишуть, що “вагнерівці” настільки розлючені ліквідацією ПВК та вимушеним переїздом до Білорусі, що це може підштовхнути їх до гучної диверсії. Наприклад, до підриву Кримського мосту.

Ймовірно, це стало і причиною інтенсивних перевірок російськими силовиками на в’їзді до мосту — там ретельно обшукують кожну машину на наявність вибухівки.

Сьогодні черга з автомобілів, які намагаються потрапити до окупованого півострова вже розтягнулась на понад десять кілометрів. У паніці перед диверсіями, російські “правоохоронці” перевіряють навіть дітей.

Зауважимо, що переїзд до Білорусі був частиною “угоди” Кремля та Пригожина, щоб припинити заколот “Вагнера” без кримінальних наслідків для ПВК.

Водночас, російська влада очікує, що після невдалого перевороту Пригожина частина його бійців приєднається до нього у Білорусі, а інші підпишуть контракт з російським міністерством оборони.

Як відомо, Білорусь вже віддала Пригожину покинуту військову базу, яка знаходиться за майже 200 кілометрів від українського кордону.

Нагадаємо, що після успішного контрнаступу ЗСУ на Запорізькому напрямку, росіяни почали будувати нові лінії оборони в окупованому Криму.