Просування ЗСУ в Роботиному свідчить про прорив першої лінії оборони окупантів – ISW

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що просування ЗСУ в Роботиному на Запоріжжі свідчить про прорив першої лінії оборони окупантів і наближення до другої.

Вона може бути відносно слабшою, ніж перша лінія в цьому районі. Позиції там, ймовірно, займають 22-га та 45-та бригади спецназу рф.

ЗСУ продовжують просуватися в селі Роботине та його околицях. Росіяни, ймовірно, зберігають лише обмежену присутність в цьому населеному пункті.

Геолоковані кадри, опубліковані 21 і 22 серпня, свідчать, що українські війська просунулися у Роботиному. Також є рух українських військових на схід від населеного пункту – поблизу Новопокровки.

Українська 47-а окрема механізована бригада увійшла у Роботине та евакуювала мешканців. В ISW вважають, що евакуація та присутність українських журналістів свідчить, що райони Роботиного можуть бути відносно безпечними. Пов’язують це зі скороченням російської присутності у населеному пункті та на прилеглій території.

Нагадаємо, вчора українські військові завдали потужного удару з реактивної системи залпового вогню HIMARS по російському командному пункту у Токмаку Запорізької області. Окупанти облаштували штаб у приміщені, де раніше був супермаркет АТБ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.