У дельті Дунаю і Чорному морі пройдуть навчання Sea Breeze

Військово-морські сили Румунії та США з 11 по 15 вересня проведуть у Чорному морі і дельті Дунаю навчання Sea Breeze 23.3. Участь у них візьмуть сім країн, у тому числі Україна.

Під час навчань будуть відпрацьовувати протидію морським мінам для забезпечення свободи судноплавства.

Від ВМС Румунії в навчаннях будуть задіяні морський земснаряд Sublocotenent Alexandru Axente, швидкохідний водолазний корабель Venus, бронекатер Posada, три бронетранспортери-амфібії, штурмові катери та інші плавзасоби. Також участь у тренуваннях візьмуть фахівці зі знешкодження вибухових пристроїв, морські піхотинці та штабні офіцери.

США на Sea Breeze 23.3 буде представляти морський патрульно-розвідувальний літак Poseidon, водолази-сапери з катерами та спеціальною технікою.

Крім названих країн, у навчаннях візьмуть участь військовослужбовці із Болгарії, Франції, Великої Британії та Туреччини. Від них будуть водолази, фахівці зі знешкодження вибухових пристроїв і штабні офіцери.

Нагадаємо, у червні у Німеччині відбулися найбільші навчання повітряних сил країн НАТО, які стали найбільшими маневрами в історії Альянсу. У навчаннях Air Defender 23 взяли участь 10 тис. учасників і 250 літаків із 25 країн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.