Росія вивела всю свою авіацію з Білорусі

Росія забрала з Білорусі всю авіацію регіонального угруповання військ (РГВ). Також вивела майже всіх військових рф, залишивши близько 2,1 тис. вояків.

Про це повідомляє моніторингова група “Беларускі Гаюн”. За її даними процес виведення завершився 5 серпня. На той час з аеродрому “Мачулищі” на аеродром “Сеща” у Брянській області рф полетіли 11 гелікоптерів Мі-8 і Мі-24, з аеродрому “Барановичі” у Росію полетіло 9 винищувачів Су-34 і Су-30СМ.

Більшість літаків і гелікоптерів знаходилися в Білорусі з початку січня 2023 року. Виведення авіаційного угруповання означає, що літаків та вертольотів у РГВ не залишилось.

У липні–серпні російські польові табори на полігонах “Обуз-Лісновський”, “Лепельський” та “Осиповичський” були ліквідовані. Військові, які були там, повернулися до росії.

Нагадаємо, у мережі з’явились фото російських винищувачів Су-34, які почали захищати від безпілотників автомобільними шинами.

Раніше окупанти застосовували таку практику до стратегічних бомбардувальників Ту-95 на аеродромі в Енгельсі. Це видно на супутникових знімках, які з’явилися у мережі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.