В Білому домі підтвердили готовність йти на компроміси задля розблокування допомоги Україні

Президент США Джо Байден готовий йти на компроміс із республіканцями в питанні безпеки кордону та міграційної політики. Натомість, він сподівається на розблокування процесу ухвалення додаткової допомоги Україні.

Про це заявив у понеділок під час онлайн-брифінгу координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Укрінформ.

“Впродовж вихідних відбулися активні дискусії. Ми, з боку Білого дому, брали участь у цих обговореннях”, – прокоментував Кірбі хід переговорів у Сенаті США між республіканцями і демократами.

Високопосадовець підкреслив необхідність досягнення прогресу в цих дискусіях, у тому числі з огляду на те, що кошти на допомогу Україні у сфері безпеки майже вичерпалися.

“Як сказав президент, важливо просуватися вперед. Він готовий вести добросовісні переговори, він також готовий йти на компроміси як у питаннях міграційної політики, так і в питаннях безпеки кордону”, – зазначив представник Білого дому.

Нагадаємо, Сенат США схвалив оборонний бюджет на рекордні $886 млрд. Документ передбачає створення Офісу спеціального генерального інспектора допомоги Україні.

“Законопроект забезпечить Америці можливість зберігати позицію проти росії і стійко протистояти Комуністичній партії Китаю. Він забезпечить, щоб американська армія завжди залишалася найсучаснішою в усьому світі”, – зазначив лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер.

Під час нещодавнього візиту до США Володимир Зеленський зустрівся з главою Пентагону Ллойдом Остіном і очільником Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном. На зустрічі обговорили виклики для глобальної безпеки, розвиток подій на фронті та подальшу українсько-американську співпрацю у сфері оборони.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.