Міноборони запустило систему електронного обміну документами між лікарнями і військовими частинами

Поранені військовослужбовці відтепер не будуть возити документи до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність. Заклади охорони здоров’я можуть обмінюватися інформацією з військовими частинами й ТЦК та СП через систему електронного документообігу. Про це повідомило міноборони.

Йдеться про пересилку довідок про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва), постанов ВЛК про потребу у відпустці для лікування або про непридатність до військової служби. Також у електронному вигляді можуть доставлятися інші документи, які необхідні для формування рішення ВЛК.

Систему електронного документообігу розгорнуто у більшості військових частин, ТЦК та СП. Доступ до неї надали військовим госпіталям і цивільним закладам охорони здоров’я, де поранені військовослужбовці проходять військово-лікарську комісію.

Після появи рішення ВЛК щодо відпустки або про непридатності за станом здоровʼя, військовослужбовець після цього може одразу їхати до ТЦК та СП за місцем проживання або у відпустку. Документи в електронному вигляді до військової частини направить заклад охорони здоровʼя.

Після опрацювання рішення ВЛК, військова частина буде надсилати документи для військовослужбовця безпосередньо до ТЦК та СП.

Так само заклад охорони здоров’я може отримувати додаткові документи, необхідні для формування висновку ВЛК з військової частини. Наприклад, довідку про обставини травми. Варто лише відправити електронний запит.

Це дозволить скоротити час на отримання документів і полегшить життя пораненим військовим.

Для передачі електронних документів потрібно надати свою згоду на обробку персональних даних в закладі, звідки направлятимуться документи.

Якщо медична установа не має системи електронного документообігу, то можна звертатись на гарячу лінію міноборони за номером 0 800 500 442.

Нагадаємо, міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Головне у цій стратегії – гарантія задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО. Також у концепції йдеться про інтеграцію в євроатлантичний безпековий простір.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.