Триває підготовка до Invictus Games

За повідомленням Мінветеранів, у квітні 2023 року у Львові заплановано проведення змагань з відбору кандидатів до збірної України для участі у Іnvictus Games, які триватимуть 9-16 вересня наступного року у німецькому місті Дюссельдорф.

Заступник міністра у справах ветеранів України Євген Котик та радниця міністра, головна тренерка української збірної «Ігор Нескорених» Олена Яновська відвідали з робочою поїздкою Львів, де обговорили деталі проведення національного відбору до міжнародних змагань Invictus Games. «Ігри Нескорених» є міжнародними спортивними змаганнями, які започатковані у 2014 році як спосіб відновлення та реабілітації поранених ветеранів війни та військовослужбовців за допомогою занять адаптивними видами спорту.

Україна бере участь у цих змаганнях з 2017 року. Учасники Invictus Games Düsseldorf 2023 впродовж семи днів будуть виступати у десяти видах спорту. Мова про стрільбу з лука, легку атлетику, велоспорт, веслування на тренажері у приміщенні, пауерліфтинг, волейбол сидячи, плавання, настільний теніс, баскетбол та регбі на візках. Українські спортсмени візьмуть участь у дев’яти видах спорту, окрім регбі на візках, зазначає джерело. Учасників української збірної визначать за результатами змагань у Львові. Євген Котик подякував владі міста Лева за всебічну підтримку та допомогу в організації національного відбору кандидатів.

Фото Міністерства у справах ветеранів