Топ-10 перемог за 10 місяців війни

У Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки підсумували і проаналізували найважливіші досягнення українців протягом 10 місяців війни. А також створили промовисте відео присвячене цій даті.

  1. Збережена державність. Плани Кремля щодо швидкого придушення опору та демонтажу української державності не справдилися. Україна продемонструвала інституційну спроможність і високий рівень керованості в екстремальних умовах.
  2. Звільнення українських територій. Сили оборони України довели спроможність не лише стримувати ворожий наступ, а й проводити успішні контрнаступальні операції
  3. Руйнування міфу про непереможність «другої армії світу». Військова міць та енергоносії десятиріччями були стовпами, на яких трималася позиція РФ на міжнародній арені. Українська армія вибила один з них.
  4. Потужна міжнародна підтримка України та ізоляція РФ. Держави НАТО та ЄС активно підтримують Україну.
  5. Актуалізація питання звільнення Криму.
  6. Активізація євроатлантичної інтеграції.
  7. Ефективна комунікація. Кремлю не вдалося дезорієнтувати суспільство та підірвати єдність Заходу. Україна вибудовує ефективну багаторівневу систему комунікації із урядами та громадянами країн-партнерів.
  8. Потужний волонтерський рух.
  9. Рух опору на окупованих територіях. Українці зустріли окупантів не квітами, а зброєю.
  10. Єдність українського народу. Припинення внутрішніх чвар та об’єднання заради України стало важливим чинником організації опору ворогу.

Фото Центру стратегічних комунікацій