Тристороння контактна група домовилася про припинення вогню на Донбасі

Офіс президента з помпою відзвітував про “прогрес” в роботі Тристоронньої контактної групи. Відповідно релізу що з’явився на сайті ОПУ, засідання що відбулося у середу 22 грудня “… дає змогу засвідчити стриманий оптимізм щодо можливої деескалації ситуації на Донбасі та розблокування мирного процесу”.

«Уперше за довгий час відчувається реальна можливість забезпечити тишу на лінії дотику в Донецькій і Луганській областях, – зазначив виконувач обов’язків першого заступника глави делегації України в ТКГ Андрій Костін. – Українська сторона повністю готова до цього. Важливо, що ми побачили готовність і іншої сторони до цього кроку».

Насправді Офіс президента в черговий раз привласнив собі чужі досягнення – на цей раз лаври Святого Миколая та Діда Мороза. Статистика свідчить, що на час різдвяних та новорічних свят з 2016 року бойові дії на лінії розподілення вщухають майже повністю. Тому заяви на кшталт “Особливо важливим цей результат є з огляду на прийдешні зимові свята. Для наших громадян традиційно зустрічати Різдво та Новий рік у спокої й разом з найближчими людьми.” є по суті безсовісним та цинічним піаром на тлі повної дипломатичної неспроможності президента та його офісу.