Росія намагається наростити виробництво танків – BILD

Росія намагається наростити виробництво та модернізацію танків і БМП. Про це пише військовий оглядач німецького видання BILD Юліан Репке.

На початку року росія відправляла на війну старі радянські танки такі, як Т-62, випущені понад 60 років тому. Останніми місяцями, за словами Юліана Репке, російська військова промисловість виробляє близько 20 сучасних танків Т-72Б3 та Т-90М на місяць. Усі вони одразу ж вирушають на фронт.

Військовий оглядач зазначив, що паралельно з цим російська влада розпочала масштабну програму модернізації старих танків. Насамперед це стосується машин Т-72. З радянських часів у росії залишилося близько семи тисяч одиниць таких танків. Таким чином, цього року російська армія може розраховувати ще на 700 нових танків і бойових машин піхоти, зазначає оглядач.

Нагадаємо, наприкінці березня цього року Україна отримала партію британських Challenger 2. Українські військові ефективно ведуть бойові дії на цих танках. Challenger 2 успішно долає протитанкові перешкоди, зокрема й розхвалені росіянами «зуби дракона».

Наприкінці серпня Німеччина передала Україні ще 10 танків Leopard 1A5. Окрім того, в Україну прибули 2 із 50 танків Leopard, які невідома країна купила для України у бельгійській приватній компанії. 100 танків Leopard 1А5 Україні може передати Греція.

Також у середині вересня в Україну відправляться 10 американських танків Abrams.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.