ЗСУ отримають перші 10 танків Abrams за два тижні – Politico

Десять танків Abrams пройшли капітальний ремонт у Німеччині і вже майже готові вирушати в Україну. Відразу по завершенні робіт, їх відправлять. Очікується, що це станеться у середині вересня.

На американських полігонах у Німеччині близько 200 військовослужбовців ЗСУ завершили підготовку на танках Abrams. Заключним етапом тренувань стали загальновійськові навчання батальйонів на полігоні Хоенфельс, повідомляє американське видання Politico.

Союзники сподіваються, що прибуття танків Abrams збільшить перевагу Сил оборони України над окупантами і допоможе прорвати російські оборонні рубежі.

Нагадаємо, місяць тому українські танкісти, які проходили навчаннях в Німеччині, показали, як виглядає робота водія-механіка американського танка Abrams M1A1 FEP. 

Військовослужбовці виклали  у мережу відео з навчальних стрільб на полігоні у Німеччині. На одному з роликів можна також побачити роботу DVE-A (Driver Vision Enhancer) – тепловізор для водія, який дозволяє бачити ворога крізь дощ, туман чи димову завісу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.