Танкісти бригади «Холодний Яр» стали найкращими в районі проведення ООС

Завершився конкурс на найкращий танковий взвод операції Об’єднаних сил. У ньому взяли участь підрозділи бригад, які безпосередньо виконують бойові завдання в Донецькій та Луганській областях.

У підсумковому епізоді змагань танкісти показали варіанти ведення протидесантної оборони ділянки морського узбережжя з практичним виконання навчально-бойових стрільб з озброєння танків по надводних цілях умовного противника.

Учасники конкурсу змагались у трьох номінаціях: управління танковим підрозділом під час ведення наступального бою та вогневе ураження, водіння у складних умовах місцевості, розвідка цілей та виклик вогню артилерії.

За результатами проведення конкурсу перше місце посіла механізована бригада «Холодний Яр». Друге місце виборола танкова Сіверська бригада. Танкісти механізованої бригади імені короля Данила стали третіми.

Призери конкурсу були нагороджені сувенірними подарунками та грошовими сертифікатами. Найкращі військовослужбовці отримали відзнаки командувача ООС та почесні грамоти.

Фото: Сайт Міноборони