Участь в «Об’єднаних зусиллях – 2021» візьмуть військовослужбовці з 15-ти країн

Про це сьогодні в Києві, під час брифінгу для представників Київської асоціації військових аташе та засобів масової інформації, повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

В ході навчання учасники відпрацюють управління угрупованнями військ під час ведення операції сил оборони. В основу практичних дій покладено виконання спільних завдань підрозділами Збройних Сил України та держав-партнерів й членів НАТО.

Міжнародне військове співробітництво і спільні навчання мають мирний характер, слугують елементом стримування агресора та спрямовані на розвиток оборонних спроможностей.

Проведення стратегічних командно-штабних навчань сплановано у три етапи. На першому та другому етапі будуть відпрацьовані питання управління силами оборони держави у ході відсічі збройної агресії.

На третьому етапі планується відпрацювання елементів управління угрупованнями військ у ході ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу збройних сил держав-партнерів та країн-членів НАТО.

Фото: Сайт Міноборони