Суперник Ердогана звинуватив його у плазуванні перед Росією (Відео)

Пристрасті на виборах президента Туреччини все більше розпалюються. Вчора об’єднаний виборчий штаб кандидата Кемаля Киличдароглу прийняв рішення про «підвищення націоналістичного дискурсу» у його виступах та заявах. Рішення прийняте з метою перетягнути на свій бік частину виборців його суперника – чинного президента Туреччини Реджепа Ердогана.

І ось вже сьогодні Киличдароглу заявив в інтерв’ю, що всі 10 мільйонів сирійських біженців, які населяють південні турецькі провінції, слід відправити назад додому. А в довершенні цього, він записав відео, у якому заявив, що президент Ердоган плазує перед росією.

“Ми не залишимо нашу батьківщину фальшивому світовому лідеру, який ще вчора був співголовою “Великого Близького Сходу”, а тепер орієнтується на росію, в двері якої він, схилившись, шкребеться” — говорить у відео Киличдароглу прямо вказуючи на чинного президента Туреччини.

Нагадаємо, напередодні голосування у першому турі, Киличдароглу також звинуватив Ердогана та Кремль у розв’язаній кампанії дискредитації турецької опозиції. У відповідь, сам турецький президент гнівно відкинув такі звинувачення.

Докладніше про політичну ситуацію у Туреччині перед другим туром виборів президента та чого чекати Україні в разі перемоги кожного з кандидатів – у спеціальному аналітичному матеріалі «Військового Кур’єра».