Суд закрив справу про підкуп колишнього львівського воєнкома

Шевченківський районний суд Львова закрив справу про можливий підкуп колишнього керівника львівського ТЦК і СП 51-річного Андрія Дубового. Полковник під час судового засідання заявив, що не знав про будинок, який був подарований його синові Альбіною Савчук.

Суддя повірив словам військового, повідомили журналісти видання Zaxid.net.

Син підозрюваного Владислав Дубовий повідомив, що має стосунки з падчеркою Альбіни Савчук — Роксоланою Завадською, з якою він проживає в цивільному шлюбі, і про подарунок своєму батькові нічого не говорив.

Таким чином, вислухавши показання обвинуваченого та свідків і вивчивши матеріали справи, суддя Олег Ковальчук закрив справу про адміністративне правопорушення щодо Андрія Дубового.

Полковник більше не обіймає посаду керівника районного ТЦК у Львові.

Нагадаємо, наприкінці липня минулого року ЗМІ стало відомо про розкішний будинок, який отримав у подарунок син начальника Личаківсько-Залізничного ТЦК і СП міста Львова Андрія Дубового. Дім площею майже 640 кв. м. разом із присадибною ділянкою 0,09 га знаходиться на вулиці Очеретяній у престижному львівському передмісті Брюховичі.

Журналісти знайшли текст договору дарування на будинок і з’ясували, що 9 червня 2022-го 27-річний Владислав Дубовий отримав дім у подарунок у недобудованому стані, готовністю на 95%. Згідно договору, оціночна вартість об’єкта становила 518,5 тис. грн, а земельної ділянки — 357,5 тис. грн. Таким чином подарунок оцінили у 876 тис. грн.

Натомість, експерт з нерухомості вважає, що реальна вартість будинку такої площі і в такому стані разом із ділянкою в Брюховичах зараз може становити щонайменше 4 млн грн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.