У сина воєнкома виявили розкішний будинок, який він отримав у подарунок (Фото)

В Україні тривають перевірки воєнкомів та членів їхніх родин, які проводить Національне агентство з питань запобігання корупції. Активізувалася також громадськість і журналісти.

Таким чином ЗМІ стало відомо про розкішний будинок, який отримав у подарунок син начальника Личаківсько-Залізничного ОРВК міста Львова Андрія Дубового. Дім площею майже 640 кв. м. разом із присадибною ділянкою 0,09 га знаходиться на вулиці Очеретяній у престижному львівському передмісті Брюховичі, повідомляє NGL.

Журналісти знайшли текст договору дарування на будинок і з’ясували, що 9 червня 2022-го 27-річний Владислав Дубовий отримав дім у подарунок у недобудованому стані, готовністю на 95%. Згідно договору, оціночна вартість об’єкта становила 518,5 тис. грн, а земельної ділянки — 357,5 тис. грн. Таким чином подарунок оцінили у 876 тис. грн.

Натомість, експерт з нерухомості вважає, що реальна вартість будинку такої площі і в такому стані разом із ділянкою в Брюховичах зараз може становити щонайменше 4 млн грн.

Про значно вищу реальну вартість дому свідчить і те, що 2018 року цей самий будинок продали на аукціоні за 1,4 млн грн. Більше того, у описі лота, зазначено, що будинок на той момент був обладнаний всім необхідним, зокрема, басейном площею 152 кв. м.

Придбала тоді будинок 37-річна Альбіна Савчук. Саме вона і подарувала дім Владиславу Дубовому у минулому році. Жінка відмовилася пояснити свої стосунки з Дубовими і підстави такого подарунка.

Не захотів розповідати про стосунки з нею і воєнком Дубовий. Натомість його син повідомив, що Альбіна Савчук – його давня знайомою і «навіть далека родичка». Цим самим нібито пояснив чим заслужив подарунок.

Андрій Дубовий (праворуч) з сином Владиславом та дружиною Аллою. У 2019 році вони всі сліжили в ЗСУ

Єдиний зв’язок, який виявили між “родичкою” та Дубовими – це місто Городок на Львівщині, звідки родом Савчук і де очолював свого часу місцевий районний військкомат Андрій Дубовой. До речі, у позаминулому році його син Владислав отримав ділянку землі для садівництва від Городоцької міськради у селі Велика Калинка – 25 км від Львова.

Також журналісти дізналися, що у 2018 році бабуся подарувала Андрію Дубовому 0,0279 га в селищі Щирець Пустомитівського району та будинок площею 48,3 кв. м. на цій ділянці. З того ж року Андрію Дубовому на підставі наказу ГУ Держгеокадастру у Львівській області належить 0,07 га у селі Ясниська біля Львова, а його дружині – ділянка площею 0,1 га на території Туринківської сільради Жовківського району, з 2015 року. Тоді ж Аллі Дубовій подарували 0,2 га в селі Куровичі Золочівського району. 

Як бачимо, перевіряючим органам буде над чим працювати, коли дійде черга до воєнкома Андрія Дубового та його родини.

Редакція “Військового кур’єра” відстежує хід перевірки роботи воєнкомів, а також пропонує читачам повідомляти про випадки свавілля військовослужбовців ТЦК і СП або їхнього недоброчесного способу життя. Ви можете залишити інформацію про це за нашим редакційним телефоном: (050) 510 49 98 або написати нам на електронну пошту: [email protected]

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.