Стрілецький бій відбувся біля російського села на кордоні з Україною (Відео)

Російські ЗМІ повідомили, що біля села Теребрене Краснояружського району Бєлгородської області відбувся стрілецький бій.

“Усі профільні відомства тримають ситуацію на контролі. Є пошкодження лінії електропередач у кількох селах. Аварійні та оперативні служби розпочнуть ліквідацію наслідків після погодження з міністерством оборони рф”, – написав у телеграм-каналі губернатор Бєлгородської області Гладков.

У соцмережах з’явилось відео зі звуками перестрілки. Автори зазначають, що воно зняте біля Теребреного.

У соцмережах з’явилися дописи про діяльність території Бєлгородської області Легіону “Свобода росії”.

“Просто чудово, кордон дірявий. Заходять на територію рф без будь-яких перешкод, зате всі сили російської армії кинуті на Авдіївку. Так і проморгати вторгнення недовго”, – пишуть росіяни.

Нагадаємо, минулої ночі в Ростовській області рф безпілотники атакували військовий аеродром Морозовськ, де базується 559-й гвардійський бомбардувальний гвардійський полк. У розпорядженні цієї частини знаходяться бомбардувальники Су-24, Су-24М та Су-34.

Міністерство оборони окупантів заявило про 33 нібито збитих безпілотників над територіями Липецької, Ростовської та Волгоградської областей росії. Під ранок додалася інформація про ще два БпЛА над Волгоградською областю.

Згодом, у соцмережах з’явилися фото уламків безпілотників, які атакували військовий аеродром Морозовськ у росії. На одному фото можна побачити ворожий літак.

На початку червня росія декілька днів не контролює частину Бєлгородської області. Бійці “російського добровольчого корпусу” заявили, що вже декілька днів вони утримують контроль над селищем Нова Таволжанка. РДК записали відео в якому заявили, що російська влада забула про селище і вони безперешкодно декілька днів контролюють територію, на якій донедавна проживало понад 5 тисяч жителів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.