Безпілотники атакували військовий аеродром в Росії (Відео)

В Ростовській області рф безпілотники атакували військовий аеродром Морозовськ, де базується 559-й гвардійський бомбардувальний гвардійський полк.

У розпорядженні цієї частини знаходяться бомбардувальники Су-24, Су-24М та Су-34. Про це написав канал Astra.

Міністерство оборони окупантів заявило про 33 нібито збитих безпілотників над територіями Липецької, Ростовської та Волгоградської областей росії.

Під ранок додалася інформація про ще два БпЛА над Волгоградською областю.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що OSINT-аналітики проаналізували нові супутникові знімки, де можна побачити аеродром в Бердянську. Ймовірно, 9 вертольотів окупаційних військ не підлягають відновленню. Ще 4 – пошкоджено. Оглядачам вдалося ідентифікувати кількість і тип знищеної або пошкодженої російської армійської авіації. Внаслідок удару ракетами ATACMS по аеродрому в Бердянську окупанти втратили 9 вертольотів. Знищено 4 гелікоптери Мі-8 і 5 Ка-52.

Раніше, в результаті атаки БПЛА на військовий аеродром у Сольцах у Новгородській області рф було знищено російський стратегічний бомбардувальник Ту-22. Саме ці літаки використовують для обстрілу України ракетами Х-22. На початку повномасштабного вторгнення Ту-22 також проводили інтенсивне бомбардування Маріуполя некерованими бомбами.

Ударний безпілотник, яким знищили бомбардувальник Ту-22 на авіабазі у Сольцах Новгородської області, запускався з території рф. Таку інформацію оприлюднила британська розвідка. Аеродром у Сольцах розташований за 650 км від українського кордону. Малоймовірно, що БПЛА міг пролетіти таку відстань. Тому атака з території рф виглядає більш вірогідною.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.