США провели успішні випробування контейнерної ракетної установки в океані (Фото)

У східній частині Тихого океану американський бойовий корабель USS Savannah взяв участь у випробуваннях контейнерної ракетної установки MK 70 Payload Delivery System. 

Контейнерна пускова система випустила ракету SM-6 по заздалегідь визначеній цілі. Ракета досягла поставленої мети. Випробування підтвердили потенціал контейнерних систем зброї, які можуть інтегруватися в плавучі платформи для ураження надводних цілей.

Контейнерна пускова установка ракет MK 70 Payload Delivery System – модульна пускова система з чотирма осередками MK.41 VLS (Mark 41 Vertical Launching System), розташованими в 12-метровому контейнері.

Система MK 70 PDS виробництва Lockheed Martin була представлена ​​у вересні 2021 року.

Випробування проведені у Тихому океані сприятимуть подальшій інтеграції контейнерних систем озброєння до військово-морських сил.

Нагадаємо, Іран переробив ракети “земля-повітря” AD-08 від зенітно-ракетного комплексу ближньої дії Majid для запуску з безпілотника Karrar. Ракети модернізували і додали систему теплового наведення. Роботи над ними тривали протягом 18 місяців.

Інженери провели багато досліджень і випробувань та отримали ракету повітряного базування. Вона має дальність польоту 8 км і боєголовку, яка здатна підривати різні цілі в небі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.