Іран переробив ракети від ЗРК для запуску з безпілотників (Відео)

Іран переробив ракети “земля-повітря” AD-08 від зенітно-ракетного комплексу ближньої дії Majid для запуску з безпілотника Karrar.

Ракети модернізували і додали систему теплового наведення. Роботи над ними тривали протягом 18 місяців.

Інженери провели багато досліджень і випробувань та отримали ракету повітряного базування. Вона має дальність польоту 8 км і боєголовку, яка здатна підривати різні цілі в небі.

Модернізовані ракети чіпляють до безпілотників Karrar. Вони можуть підніматися на висоту 14 км і долати 1 тис. км у розвідувальній або 400 км в ударній версії. Цей дрон уже подавав радіолокаційні та радіосигнали попередження іноземним літакам, які наближалися до прибережних вод Ірану.

Іранські військові опублікували відео, яке начебто показує тестування запуска модифікованих ракет Majid з БПЛА Karrar. На показаних кадрах, ракета збиває інший безпілотник.

Нагадаємо, лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл назвав Китай, Росію та Іран новою “віссю зла” з якою США повинні впоратися. Він назвав Іран головним спонсором тероризму, який постачає ударні безпілотники рф. Звинуватив Китай у підтримці агресорів та нагадав, що президент КНР Сі Цзіньпін заявив про “нескінченну дружбу з росіянами”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.