ВР збільшила військовим терміни лікування

Військовим збільшили терміни перебування на лікуванні. Це стало можливим завдяки набуттю чинності законопроєкту Верховної ради № 3379-IX. Законопроєкт вніс зміни в закон “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

Відтепер військовослужбовці мають право після поранення чи контузії проводити в лікувальних закладах та у відпустці для лікування не менше 1 тижня. Але й не більше 4 місяців поспіль.

“Відпустка надається без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець”, – зазначено в документі.

В той самий час терміни перебування на лікуванні за кордоном відтепер не можуть перевищувати 12 місяців поспіль. Цей термін включає в себе “час переміщення з одного іноземного закладу охорони здоров’я до іншого та час очікування між плановими хірургічними втручаннями”.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я очікують, що результати перевірок МСЕК, ухвалених після 24 лютого 2022 року, будуть відомі у листопаді.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.