США необхідно підтвердити своє лідерство в підтримці України – Остін

США необхідно підтвердити своє лідерство. Зусилля американців та їхніх партнерів не мають припинятися, поки Україна знову не стане вільною. Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін під час виступу на Форумі з питань національної оборони в Каліфорнії. Передає сайт Пентагону.

“Ми переживаємо складні часи. Це охоплює серйозні конфлікти, які постали перед нашими дружніми демократіями, Ізраїлем і Україною. А також залякування та примус з боку дедалі більше напористого Китаю та глобальну боротьбу між демократією та автократією”, – сказав міністр оборони США.

Він також зазначив, що США необхідно підтвердити своє лідерство, в тому числі у підтримці України та її перемоги над російським агресором. Зараз союзники й партнери дивляться на Сполучені Штати, щоб зрозуміти, як діяти далі. Тому США не можуть відмовлятися від лідерства та прийняття рішень.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що Путін готовий піти на збільшення жертв серед своїх військових.

Координатор Ради з питань нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі вважає, що Путін йде на збільшення чисельності російської армії заради подолання технічного відставання.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.